O czym może świadczyć ból piersi oraz wodnista wydzielina z pochwy?

Witam, od kilkunastu dni bardzo bolą mnie piersi i pojawia się dużo wodnistej wydzieliny z pochwy, czasem przypominającej białko jaja. Mój cykl zazwyczaj trwa 30-32 dni. Ostatnią miesiączkę miałam od 2 do 8 sierpnia. 25 sierpnia współżyłam z chłopakiem (Z zabezpieczeniem, prezerwatywa raczej nie pękła, A przynajmniej nie było nic widac), dziś jest 4 sierpnia i okresu nadal brak. 3 sierpnia zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy jest ryzyko, że jestem w ciąży? Bardzo się tym stresuje od kilku dni, proszę o pomoc.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Rozumiem, że post pisała Pani 4 września a test został wykonany 3 września? Jeśli tak, to negatywny wynik testu raczej wyklucza ciążę. Natomiast takie objawy wymagają weryfikacji przez lekarza ginekologa.