O czym może świadczyć ból ramienia u 24-latki?

Dzien dobry, od kilku tygodni zaobserwowalam bol w prawym ramieniu. Ciągnie sie on od barku po koniuszki palców. Niepokojace jest to ze ta reka jest bezwladna. Jak zacznie bolec nie mama mowy o zaciscnieciu piesci czy jakikolwiek ruch nadgarstkiem . Bol jest jakby mi zdretwiala ta reka albo jakbym miala opaske uciskowa na calej dlugosci. Boli mnie ta reka i chcialabym wiedziec co to jest. Glupio mi isc do lekarza bo ostatnio juz zwiedzilam chyba wszystkich specjalistow jakcy sa z moimi chorobami

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie . Z opisu wynika niż najlepiej byłoby udac się do lekarza neurologa