O czym może świadczyć ból skroni, mgła przed oczami oraz ból karku po porodzie?

Mam 28 lat. Urodzilam ponad tydzien temu silami natury. Od tamten pory mam mgle w oczach bola mnie i bola skronie w uchu mam tak jak by powietrze. Boli mnie kark i szyja z tylu. Morfologie i zelazo mam dobre. Bole skroni i oczu z dnia na dzien sie zmniejszaja. Okulista twierdzi ze wszystko z oczami jest ok cisnienie itd. Czy to od przeciazenia po porodzie czy co moze byc przyczyna

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.