O czym może świadczyć ból w pachwinie po zabiegu ablacji?

Witam serdecznie.W lipcu mialam zabieg ablacji,po okolo 40stu dniach wystapil bol w pachwinie promieniujacy do uda.Czy moze to byc niebezpieczne?Dziekuje za odpowiedz.

Raczej nie ma to związku bo upłynęło dużo czasu,a ale najlepiej byłoby skonsultować się kardiologicznie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielania odpowiedzi ze strony portalu.