O czym może świadczyć brak ochoty na seks?

Od dwóch lat mam problem z współżyciem seksualnym,od kilku miesięcy wraz w partnerem nie wspolzyjemy juz wcale. Kiedy narzeczony dotyka mnie lub pieści-czuję flustracje,ROZDRAZNIENIE,napięcie,a czucie jego dotyku na moim łonie,doprowadza mnie do moznosci odbycia jakiego kolwiek stosunku,sa to bardzo silne i negatywne emocje,nawet jezeli pomysle sobie o tym,gdy mnie dotyka,czuje wstręt i silne nerwy,nie moge zgodzic sie na stosunek,poniewaz to mnie przerasta,nie wiem co mi jest,ochote na seks mam,niegdyś uwielbiałam sie kochać,teraz czuję sie fatalnie,że nie mogę. O czym może to świadczyć? W jaki sposób mogę to przewalczyc? Czy jest szansa na normalne życie erotyczne?

Witam Panią Serdecznie,

Z jakiegoś powodu wycofała się Pani z aktywności seksualnej, dlatego jest potrzeba dotarcia do przyczyny-wskazana konsultacja psychologiczna, do której serdecznie Panią zachęcam/

Życzę Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail/com