O czym może świadczyć brak zainteresowania seksem u partnera?

Dlaczego moj facet nie chce sie ze mna kochac,zawsze to on rozpoczynal gre wstepna przytulal mnie mowil ze mnie kocha a teraz,to juz nie pamietam takich sytuacji,a jestesmy juz osiem lat ze sobą,czy on ma kogoś,a może się mną znudził.

Dzień Dobry Pani,

Napisała Pani: "zawsze to on rozpoczynal gre wstepna przytulal mnie mowil ze mnie kocha...".

Myślę, że otrzymuje Pani niewerbalne sygnały od Pani partnera, że pora na zmiany, bo prawdopodobnie od ośmiu lat jest taki scenariusz w Waszych intymnych relacjach, który już nie służy...

Zachęcam Panią mocno do zaproszenia do swojej intymności radości i zabawy, czego Pani i partnerowi, serdecznie życzę.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl