O czym może świadczyć brązowa wydzielina i śluz z pochwy?

Witam. O czym moze swiadczyc brazowa wydzielina z pochwy,brazowy sluz. Dodam,ze w listopadzie 2014r przeszlam operacje wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika. I wlasnie przed tymi torbielami nim mi je wykryto,bardzo czesto mialam taki sluz. Po operacji przepisano mi anty.Levomine. czy jesli biore te tabletki,moga powstac mi torbiele. ? Dlatego ten brazowy sluz. ? W lutym mialam cytologie i gr.2.

Brązowy śluz może być konsekwencją przyjmowania tabletek, ale również można to zweryfikować USG kontrolnym