O czym może świadczyć budzenie się w nocy o tej samej godzinie?

Witam, To pojawiło się nagle, godzina 21, 22 i już coraz gorzej kontaktuje, bo bardzo mi się chce spać, ale o 2, się budzę, zawsze o tym samym czasie i koniec ze spaniem. W ciągu dnia, jak gdzieś siądę na dłużej, to zaraz oczy mi się zamykają, książki nie dam rady czytać, 4 - 5 stron i już spanie mnie bierze. Czy jest to coś poważnego?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi obecnie na co dzień?
jak radzi sobie Pan ze stresem?

W odpowiedzi na Pana pytanie, zachęcam Pana, by zacząć od kontrolnej konsultacji internistycznej, u Lekarza pierwszego kontaktu, celem wykonania podstawowych badań diagnostycznych (m. in. poziom cukru we krwi) oraz ewentualnych kontrolnych konsultacji specjalistycznych.

Zaprezentowane przez Pana symptomy byłyby również wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do źródła symptomatycznego.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype, bądź telefonicznego.

Z przesłaniem dla Pana radości i pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605