O czym może świadczyć bujanie się w przód i w tył u 3-latka?

Witam. Moj 3 letni syn buja sie w tyl i przod, robi to tylko na kanapie jak ma miekkie oparcie. Zaczelo sie gdy skonczyl roczek, najpierw bujal sie gdy slyszal muzyke, potem bujal sie gdy byl senny I tak zasypial. Trwa to do dzisiaj. Na codzien jest zdrowym usmiechnietym chlopcem. Nie ma problemow z mowa, mowi bardzo laddnie, calymi zdaniami. Nie jest nadpobudliwy. Na placu zabaw uwielbia hustawki moze sie bujac na nich bardzo dlugo. Tworzymy pelna rodzine. Synek jest naszym pierwszym dzieckiem, martwi mnie jego zachowanie I reakcja znajomych jak widza to jego " bujanie " . Jak go tego oduczyc ?

Witam,
zalecana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie