O czym może świadczyć dokuczliwy ból po lewej stronie brzucha?

Witam, Od dwóch lat zmagam się z dokuczliwymi bólami z lewej strony brzucha często boli w dole i promieniuje do tyłu w stronę nerek. mam czeste zaparcia przez 3 nieraz 4 dni się nie mogę wypróżnić. lekarz rodzinny zlecił usg , które nic nie wykazało, przepisał Debridat i meteospasmyl po, których nie ma poprawy badanie ginekologiczne i usg dopochwowe również wg mojego ginekologa jest "czyste" Cytologia II . Dodam , że miałam kłykciny, które zostały mi usunięte. Ostatnio boli mnie bardziej w dole brzucha z lewej strony ... nie wiem już gdzie szukać pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u gastroenterologa i ew decyzja o kolonoskopii.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.