O czym może świadczyć drżenie mięśni przy próbie wyprostowania ręki po złamaniu?

Córka 2 miesiące temu, doznała wieloodłamowego złamania nasady bliższej kosci ramieniowej. zastosowano drut TEN. Po 6 tygodniach ściągnięty został temblak zespolenie pozostanie w kosci do końca września. Na tą chwilę ręką nie zgina sie w łokciu- 45 stopni ruchomość 10¤ góra dół. Przy próbie rozprostowania ręki dochodzi do sporego drgania mięśni. Czy to normalne ? Na chwilę obecną lekarze niezalecają rehabilitacji. Tylko powolne rozprostowywanie ręki w łokci. Czy to dobra decyzja ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami
Lekarza prowadzącego Ew udać się do innego aby po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami moc określić dalsze postępowanie