O czym może świadczyć guzek pomiędzy udem i wargą sromową?

Między udem a wargą sromową zrobił się guzek i czuję zgrubienia odbiegające od niego. Zaczęła mnie boleć noga oraz pośladek. Jest to duży ból podczas chodzenia, wstawania. Co to może oznaczać? I do jakiego lekarza się zgłosić? Do ginekologa czy raczej do innego specjalisty? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Guzek wymaga zbadania, sugeruję wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który oceni zmianę i w razie potrzeby skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam!