O czym może świadczyć krew w moczu przy miesiączce?

Witam, moim problemem jest to iż ostatnio miałam miesiaczkę pod koniec maja i dopiero teraz dostałam okres tydzien temu ale własnie ciagle bolą mnie piersi , brzuch w dole tak samo od 2-3 tygodni boli, na początku tygodnia miałam dziwny okres tzn. raz miałam krew a później leciały jakies brudy....;/ ogolnie ciagle nie leci .. jeden dzien leci 2 juz nie i nie wiem o co chodzi ogolnie 2-3 razy w tym tyg. zdażyło mi sie nie trzymać moczu i zamiast tego leciała krew ciurkiem. co mi może dolegać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie ogólne moczu i koniecznie udac się do ginekologa być może bedzie konieczna wizyta u urologa