O czym może świadczyć lekki ból odbytu?

Witam, od kilku miesięcy odczuwam lekki ból w okolicy odbytu (ok 10 lat temu miałam hemoroidy, prowadzę siedzący tryb życia). Internista na początek zlecił USG brzucha (wykazało piasek w prawej nerce, reszta narządów ok) oraz morfologię, potas, próby wątrobowe oraz CRP. Wszystkie wyniki są w normie. Nie mam spadku masy ciała. Raz zauważyłam krew po defekacji, wiecej się nie pojawiła. Lekarz twierdzi, że ból to nadal hemoroidy. Proszę o poradę czy powinnam uznać diagnozę czy pogłębić badania.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lek proktologa aby po badaniu moc się wypowiedzieć