O czym może świadczyć miesiączka z przerwami?

O czym może świadczyć miesiączka z przerwami? Spóźniła mi się 3 dni, trwała też tylko 3 dni i była mniej obfita niż zawsze. Miałam 3 dni suche,a dziś znów pojawiło się krwawienie również mało obfite.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest badanie ginekologiczne. Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.