O czym może świadczyć mniejsza ochota na seks po przebyciu sepsy?

Od ok.2 lat moja ochota na sex zaczęła mocno spadać w chwili obecnej czuję wstręt do sexu nic się nie stało abym miała takie odczucie poza tym że stało się tak po tym jak miałam sepse 2 razy reanimacja śpiączka farmakologiczne po tym czasie te objawy powstały boję się że mój związek się popsuje proszę o pomoc co zrobić w tej sytuacji

Możliwe, że jest to spowodowane olbrzymim stresem, jaki przeżyła Pani w związku ze swoim ciężkim stanem. Pomocna bedzie psychoterapia dla Pani, być może potrzebna bedzie także terapia dla pary. Pozdrawiam.