O czym może świadczyć monocytoza, neutropenia, obniżony hematokryt oraz wskaźnik RDW-SC?

Witam, o czym może świadczyć monocytoza,neutropenia, obniżony hematokryt oraz wskaźnik RDW-SC?

Podane przez Panią informacje są niewystarczające, aby wysnuć z nich wnioski. Proszę koniecznie wykonać ponownie morfologię (obowiązkowo z rozmazem ręcznym!) i udać się z wynikiem do lekarza pierwszego kontaktu, który ewentualnie skieruje Panią do hematologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, aby móc zacząć diagnozę konieczne jest poznanie objawów jakie występują lub występowały. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania lub do lekarza rodzinnego. Po dokładnym zebraniu wywiadu lekarskiego, wykonaniu badania lekarskiego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.