O czym może świadczyć nadmierne owłosienie?

Dzień dobry, Bardzo proszę o pomoc. Zmagam się z nadmiernym owlosieniem, które rozwijało się u mnie w przeciągu 3 lat. Byłam u ginekolog i wykonałam badania hormonalne które wyszły prawidłowo. 5 lat temu chorowałam na mononukleoze i w czasie leczenia podawano mi sterydy. Dodam że jestem osobą drobnej budowy ( przy 155 cm wzrostu ważę 46 kg). Owłosienie znajduje się na całych nogach oraz na twarzy.

Oceny stanu pacjenta można dokonać tylko po badaniu lekarskim, znając wyniki badań dodatkowych. Proponuję udać się z wynikami wykonanych badań do endokrynologa, który może z Panią dokładnie porozmawiać, zbadać i zlecić odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam.