O czym może świadczyć obniżone samopoczucie u 27-letniej kobiety?

Witam.Od jakiegos czasu mam smutne mysli,czuje sie jakbym nie byla soba.Wszystko wydaje mi sie bezsensu.przy tym zawraca mi sie w glowie mam nudnosci i duzo nerwow.Mam przeczucie ze nie dlugo moj czas zycia dobiegnie konca.Nie wiem co robic czy to bardziej na tle nerwicowym przez te leki somatyczne a moze zeczywiscie jestem chora??? Prosze o jakies wstepne wskazówki.Dziekuje.

Witam,
zawroty głowy wymagają konsultacji neurologicznej, nudności wymagają konsultacji internistycznej, w związku z tym zalecana jest konsultacja u lekarza rodzinnego.
Zalecane jest wsparcie psychologiczne.
Pozdrawiam serdecznie