O czym może świadczyć opuchlizna stopy?

Od ok. 3 tygodni mam spuchniętą przednią część stopy z punktowym bólem ok. 1cm od nasady środkowego palca, promieniującym na śródstopie. Stopa jest za ciepła. Nie było urazu. CRP 0.4, OB 2. Stopa bardziej boli mnie rano po wstaniu. Martwię się o swoje krążenie. Co z tym zrobić, kto może pomóc? Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu podstawowej oceny pani stanu i pokierowania dalszą diagnostyką oraz leczeniem. Istotne w tym wypadku są choroby współistniejące oraz pani obraz kliniczny.