O czym może świadczyć osłabienie i zmęczenie po pęknięciu wrzodu dwunastnicy?

Witam mój tata trafił do szpitala 2 tyg temu pękł wrzód na dwunastnicy nie było operacji ponieważ byl za slaby . Moje pytanie brzmi czy to normalne że tata czuje się ciągle zmęczony i osłabiony !! Dodam tez ze miał przetaczaną krew i dostał sporo kroplówek leżał 2 tyg wyszedł w tym tyg. we wtorek !

Lek. Paweł Szadkowski

Osłabienie może wynikać z utraty krwi i/lub chorób towarzyszących. Najlepiej pozostawać pod opieką swojego lekarza prowadzącego i przestrzegać zaleceń wg karty wypisowej.