O czym może świadczyć pieczenie po zabiegu cieśni nadgarstka?

Witam serdecznie.Jestem miesiąc po zabiegu cieśni nadgarstka ale od samego początku bardzo piekło mnie ciecie(około 4 cm) pomimo znieczulenia i do tej pory nadal jest to pieczenie w środku do tego wrażenie ze ciągnie mnie coś do kciuka od tej blizny i do palców 4 i 5,nie mogę bez tego dziwnego uczucia ciągnięcia rozprostować normalnie dłoni dopiero po dłuższym uciskaniu i pomocy drugiej ręki mogę rozłożyć wszystkie palce,blizna jest jeszcze opuchnięta ale martwi mnie czy to powinno tak wygląda,dodam jeszcze ze nie mogę normalnie zgiąć reki w kciuku tak jakby ja coś tam blokowało .Jestem po fizykoterapii tens,laser i magnetronic,chciałabym zapytać czy to normalne zjawisko bo rozmawiając z osobami które już przeszły ten zabieg nie miały takich problemow.Martwi mnie to czy coś nie zostało uszkodzone.

Lek. Michał Lenard

Takie objawy są możliwe po zabiegu, ale zabiegi fizykoterapeutyczne powinny je zniwelować. Być może potrzebna jest Pani dalsza rehabilitacja. Sugeruję wizytę u ortopedy, lub lekarza rehabilitacji, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!