O czym może świadczyć pieczenie twarzy?

Mam problem i ciężko mi określić o co chodzi. To już nie pierwszy raz ale teraz od jakiś 3-4dni strasznie piecze mnie twarz jest mi bardzo gorąco ale tylko w twarz( porównanie do siedzenia w samochodzie przy temperaturze 35 stopni na zewnątrz) i to non stop nie ma czasu żeby to ustalo chodzisz na chwile. Dodam że pracuje na magazynie w temperaturze 4 stopni po wyjściu na słońce gdzie temperatura ma 30-35 stopni czuję się bardzo źle. Podam ogólnie co czuje: - gorąco mi w twarz i do tego piecze -bardzo duże zmęczenie przychodzę do pracy ledwo co chodzę -przez cały czas chcę spać wstaje rano i przy pracy zaczynam zasypiac Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale od roku 2014 gdy wazylem 87kg moja masa ciała spadła do 70kg przy wzroscie 184cm i nie mogę jej podnieść. Próbowałem nawet przybrać na masie chodząc na siłownię i dużo do tego jeść ale maksymalnie moja masa ciała wzrastała o 3,5kg. Nie wiem już jak długo ale od paru lat wciąż jestem zmęczony i chcę mi się spać. Nie mam chęci na nic chciałbym tylko leżeć i spać

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i wykonać wstępna diagnostykę