O czym może świadczyć piekący ból nadgarstków?

Witam Od około 3 miesięcy bolą mnie nadgarstki (oba). Jest to taki ból piekący. Rano mam je sztywniejsze. Ból jest cały czas. Byłem u lekarza rodzinnego brałem zastrzyki przeciwzapalne i przeciwbólowe bez żadnego skutku. Brak stanu zapalnego (ob crp czynnik reumatoidalny w normie) . Co może być przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja lekarza reumatologa i ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.