O czym może świadczyć piekący ból stóp?

Witam. Jestem aktywna kobieta po 40. Lubię biegac,jeździć na rowerze,spacerowac. Od dwóch lat mam problem ze stopami. Bolą mnie podbicia stóp,dokladnie poduszki przy palcach. Jest to okropny pieczacy ból... Dodam że dystans ktory mogę pokonać na wlasnych nogach jest coraz krótszy. Nie chodzę w butach na wysokim opcasie. Wybieram wygodne miękkie obuwie. Bylam u ortopedy ktory przepisał wkladki. One tez nie przyniosły poprawy w chodzeniu. Nie mam się gdzie udać o pomóc...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza neurologa być może przyczyna jest polineuralgia