O czym może świadczyć pokrzywka z obrzękami naczyniowo-ruchowymi?

Od ponad pół roku cierpię na pokrzywkę z występującymi czasem obrzękami naczyniowo ruchowymi w okolicach ust i twarzy. Po wizytach u dermatologów brałem telfexo i jakieś sterydy. Nie pomogło. W styczniu leżałem 3 dni w szpitalu na oddziale dermatologi. Badano mi krew i kał i niestety nic nie znaleziono poza podwyższonym ASO o 25% od normy. Leki przeciwhistaminowe biorę praktycznie codziennie bo inaczej nie dałbym rady normalnie funkcjonować. Alergia pokarmowa została wykluczona. Co to może być?

proszę umieścić pytanie na innym darmowym moim portalu forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

tam można zalozyc osobny czat i dłużej porozmawiać bo trzeba....proszę wysłać skany wszystkich wyników badań bez danych osobowych