O czym może świadczyć promieniujący do kolana ból biodra po urazie kręgosłupa?

Witam, 3 tygodnie temu doznałam urazu kręgosłupa ledźwiowego, wykonano mi rtg nic nie wykazało, po 18 dniach ból pleców ustąpił jednak teraz boli mnie biodro, głównie w pachwinie, z prawej strony, czuje też że promieniuje na posladek i do kolana, nie bolało mnie po urazie tylko gdy chodziłam, czułam strzykanie i przeskakiwanie, dodam że lekarz stwierdził przy badaniu ogólnym po urazie, uraz miednicy i jamy brzusznej. Czym może być spowodowany ten ból ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki był
Uraz ? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie