O czym może świadczyć puchnięcie rąk 7 miesięcy po porodzie?

Witam mam 22 lata 7 miesiecy temu urodziłam syna w ciazy robilam wszystkie badania i wszystko bylo dobrze od dwoch tygodni puchna mi rece najpier prawa teraz lewa bol jest nie do zniesienia robilam zdjecie rtg z mysla ze to stawy ale moje przypuszczenia nie powiodly sie prosze o podpowiedzenie mi co to mozebyc bo moj lekarz nie wie co mi moze dolegać

Niestety nic poza konsultacją z lekarzem bezpośrednio nie mogę pomóc, warto sprawdzić TSH i skonsultować się z reumatologiem. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.