O czym może świadczyć pulsowanie w dolnej części brzucha po uderzeniu się?

Uderzylem się w dolna część brzucha po prawej stronie i od tego czasu czuje w tym miejscu dziwne pulsowanie oraz takie jakby skurcze. Nie jest to cały czas a tylko pare razy dziennie.Nie jest to bolesne, ale dosc dziwne uczucie. Dodam, ze zrobil mi sie tam siniak o średnicy 3 cm. Co robic?

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej doszło tylko do stłuczenia tej okolicy. Gdyby objawy nie ustępowały przez dłuższy czas, albo gdyby pojawiły się jakieś nowe objawy, które Pana zaniepokoją (gorączka, zaburzenia wypróżnienia, ostre bóle brzucha), proszę się udać do lekarza rodzinnego w celu zbadania.