O czym może świadczyć świąd po przebytej infekcji intymnej?

Witam , Jakiś misiaca temu miałam grzybicze zapalenie pochwy, lekarz przepisał mi tabletki do pochwowe i maść. Po wybraniu tabletek za jakiś czas doszło do stosunku płciowego bez zabezpieczenia z nowym partnerem. Od tamtego czasu zmagam się znów ze Świądem , wcześniej w okolicach pochwy , a od wczoraj na lechtaczce. W dodatku wczoraj zauważyłam że mam zapuchniete wargi sromowe. Co mogę z tym zrobić? Wizyte u lekarza mam dopiero 23 października

To objawy ponownej infekcji, musi Panią zbadać ginekolog, a do czasu wizyty proszę stosować leki dostępne w aptece bez recepty na infekcje mieszane - farmaceuta doradzi. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas udzielenia odpowiedzi ze strony portalu.