O czym może świadczyć świąd pochwy oraz galaretkowaty śluz?

Witam. Od około tygodnia towarzyszy mi świąd pochwy ale zazwyczaj w godzinach porannych I wieczornych . Do tego dochodzi dzień sluz bo jest on cos na podobe galaretki . Taki zbity I get probuje wyciagnac to jest tak zwiazly jak w jak No zarodek taki czasem jest. Nie ma zadnych zapachow

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy wskazują na infekcję narządów rodnych. Proszę stosować odpowiednie płyny do higieny intymnej, może Pani poprosić w aptece o preparaty na infekcje intymne dostępne bez recepty, a najlepiej udać się do ginekologa i wykonać wymaz.