O czym może świadczyć świąd w okolicach pochwy?

Witam. Od 5 miesięcy borykam się z bardzo uporczywym problem i żaden lekarz nie jest w stanie mi pomóc. Zaczęło się od świądu w okolicach pochwy szczególnie tam gdzie są włosy, potem odbyt a potem przeszło na ciało. Miałam masę leków przeciwgrzybicznych, badania krew, wątrobowe są okej, posiew nic nie wykazał. Obecnie świąd wygląda tak, że jest on naprzemienny raz występuje przykładowo na głowie a raz w miejscach intymnych i jest to takie jakby łaskotanie.Skóra bardzo wrażliwa, nawet na twarzy.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy wystąpiło w Pani życiu ostatnio coś poważnego? Może to jest pewien rodzaj reakcji stresowej?