O czym może świadczyć szum w uchu i nudności?

Witam okolo tydzien temu ni stad ni zowad pojawil sie u mnie szum w prawym uchu. Do tego przejsciowe nudnosci. Potem doszedl bol w dolnej partii ususzu.Przyjmuje leki psychotropowe wiec poczatkowo myslalam ze jest ich za duzo lub za malo. Jednak biore je 10 lat i nigdy nic takiego nie wystepowalo. Problemow ze sluchem tez nigdy nie bylo. Przeczytalam ze to moze byc od kregoslupa. Caly czas siedze przygarbiona przy komputeze ze schylona glowa. Jestem osoba niepelnosprawna po mozgowym porazeniu. Poruszam sie na co dzien o kulach. Mam tez problemy ze wzrokiem oczoplas zanik nerwow wzrokowych krotkowzrocznosc. Problemy te sa wynikiem porazenia ale moze jest to jakos powiazane. Bardzo prosze o rade co to moze byc bo sie martwie. Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

W pierwszej kolejności warto udać się do laryngologa w celu dokładnego zbadania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki. Pani dolegliwości mogą również mieć przyczynę neurologiczną i dlatego można rozważyć taką konsultację w drugiej kolejności.