O czym może świadczyć takie długie opóźnienie okresu?

Od 10 dni spóźnia mi się okres, od 3 dni towarzyszą mi bóle - takie jak przed okresem, zauważyłam też przezroczysty wodnisty śluz, uczucie mokrych majtek, zrobiłam dwa testy ciążowe wyszły negatywnie. Dodam że okres miałam zawsze regularnie (spóźnił się 2-3 dni). Nie zażywam żadnych tabletek. Od tygodnia bardzo się stresuję... O czym może świadczyć takie długie opóźnienie?

Dzień dobry, jednorazowy brak miesiączki w ciągu roku może wystąpić. Ma na to wpływ m.in. stres, zmiana diety, podróż. Jeżeli sytuacja powtarza się, proszę udać się do ginekologa.