O czym może świadczyć ucisk w sercu oraz nudności?

Witam, od jakiegoś czasu borykam sie z kluciem, bólem, uciskami przy sercu, dzis doszły tez nudności. Mialam robione ekg, echo serca, holter. Wszystko generalnie prawidłowo. Mimo to boje sie zawalu serca bo brak mi ruchu(poruszam sie na wozku inwalidzkim) a dodatkowo mam problem z zle przeleczonym zębem w ktorym zbiera sie ropa. Moj tato zmarl ponad dwa lata temu na zawal. Czy to moje przewrazliwienie czy powinnam sie obawiać? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Być może Pani dolegliwości są związane z chorobą przewodu pokarmowego np. refluksem żołądkowo-przełykowym. Powinna Pani zasięgnąć opinii gastrologa.