O czym może świadczyć uczucie gorących nóg w nocy?

Witam, Mam 25 lat i problemy ze spaniem ponieważ budzi mnie wielokrotnie uczucie gorących stóp. 8-10 razy w nocy budzę się z gorącymi stopami i uczuciem że muszę iść do toalety się wysikać przy nawet najmniejszej ilości moczu. Czasami od pasa w górę jest mi zimno a od pasa w dół pulsujące gorąco. Nie mam cukrzycy ani problemów z tarczycą. Wydaje mi się że objawy nasilają się przed miesiączką. W ciągu dnia czuje się potwornie zmęczona ponieważ jestem ciągle nie wyspana. Czy mam powody do obaw? Jakie badania powinnam wykonać? pozdrawiam , Maja

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne