O czym może świadczyć uczucie lęku?

Witam od prawie dwóch tygodni dziwnie się czuję mam 24 lata zacznę od tego że przez tydzień czasu miałem dziwne lęki zmartwienie niechęć do innych rzeczy.Wszytko zaczęło się od spotkania z koleżanką wszytko było ok a wieczorem taki dziwny napad lęku który po tygodniu czasu ustał ale zostało coś takiego słabe samopoczucie czasem mocniejsze bicie serca i senność i dodam że budzę się rano 7,8 i już dalej nie mogę usunąć.czy to tylko chwilowe załamanie nerwowe?

Dzień Dobry Panu,

Nie ma możliwości udzielenia Panu odpowiedzi online.

Zapraszam Pana do konsultacji i rozmowy z psychologiem, celem zdiagnozowania niepokojących Pana symptomów.

O skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu - w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mienik-Madej

Witam Pana
Odczuwanie przez tydzień nieuzasadnionego lęku
i fakt, że nadal Pan „dziwnie się czuje” może być zapowiedzią
poważnych zaburzeń lękowych.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl