O czym może świadczyć uczucie pulsowania w okolicach łechtaczki?

Witam mam 19 lat, mam problem z 2 problemami warto dodać że byłam już u ginekologa jednakże on mi zbytnio nie pomógł i szukam aktualnie bardziej sensownego niestety u mnie w okolicy o takich ciężko, Mam nadzieję że ktoś mi pomoże i z góry dziękuje! 1) Pojawił mi się dziwny dyskomfort w okolicy łechtaczki a mianowicie odczuwam takie dziwne pulsowanie od około pół roku co jest bardzo męczące a w raz z tym straciłam jakąkolwiek ochotę czy ''pociąg seksualny'' Ginekolog zbył temat.... 2) Podczas stosunku około 3msc temu, a raczej po od tamtego czasu co chwile oddaje mocz, ginekolog stwierdził iż to cewka moczowa jednakże to jednak nie to i leki nie pomogły i także nie wiem co to mogło być ale zaczęło się to podczas stosunku i trwa aż do dziś

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez badania lekarskiego się nie obejdzie. Sugeruję wizytę u drugiego ginekologa, który Panią dokładnie zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!