O czym może świadczyć uczucie rozpierania po złamaniu kości śródstopia?

Witam, od 9 tyg. mam złamaną podstawę V kości śródstopia, 2/3 się zrosło, natomiast 1/3 dalej nic. Korzystam z frani i drugi raz byłam dzisiaj na magnetroniku. Niepokoi mnie dziwne uczucie na tej kości od 2 dni, nie boli, nie puchnie, ale jakby mrowi, uczucie rozpierania. Czy powinnam się martwić, czy powinnam iść na Sor? Dodam, że lekarz pozwolił mi dotykać stopą podłoża przy pomocy kul i tak robię, prowadzę również samochód bo mam pozwolenie. Czy jest możliwe żebym zrobiła sobie coś przy wkładaniu obuwia? Nie chciałabym być uciążliwym pacjentem i jechać, jeśli się okaże, że to bzdura. Dodam również, że nawet trzymając stopę w górze na poduszkach, czuję tą kość, a wcześniej tak nie było.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna bezpośrednia ocena przez lekarza jeśli ortopeda jest niedostępny to można się zgłosić do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć jesli sprawa nagła niepokojąca to wtedy sor