O czym może świadczyć uczucie zimna i zawroty głowy?

Mam 28 l. Od ok. 2-3 tygodni czuje sie gorzej. Tzn. Mam uczucie zimna (mimo tego ze jest ogolnie cieplo), mam lekkie mdlosci (nie ma wymiotow), kreci mi sie czasami w glowie, uczucie sennosci codziennie. Co kilka dni bol glowy. Wszystko sie zaczelo od 2 dniowej migreny od tego czasu mam takie objawy. Brak goraczki. Czy mozliwe ze sama nakrecam sie i mam takie objawy ? Czy cos moze sie dzieje ?

Jeśli objawy towarzyszą konkretnym czynnością życiowym, zawodowym lub rekreacyjnym tzn jesli nasilaja sie podczas konkretnych ruchów głowy i szyi być moze należałoby rozważyć przyczynę mechaniczną. W takim przypadku można udac się do fizjoterapeuty ktory może stwierdzić czy objawy nie mają swojego początku w odcinku szyjnym kręgosłupa. Pozdrawiam Starzyk Damian rebalance.pl