O czym może świadczyć uporczywy suchy kaszel?

Witam od poł roku ciągle ma suchy kaszel ktory cieszko jest mi okaszlac w nocy się nasila i piecie klace pierszowej i podusza mnie do tego ciągle kicham i nosza wycieka wydzielina

Lek. Jacek Gleba

Objawy sugerują zapalenie zatok, być może coś jeszcze

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy (od pół roku) są wskazaniem do osobistej/kontrolnej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią diagnostycznie, celem dotarcia do przyczyny objawowej i ewentualnego leczenia.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605