O czym może świadczyć wynik badania USG tarczycy?

USG tarczycy: płat lewy o jednorodnej echogenności,części niewidoczne płat prawy niewidoczny,znaczna częśc obrazu O zajmuje struktura z przewagą struktury litej która zawiera przestrzeń płynową. Wymiary około 30x40 mm(print)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna pilna wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie . jak sądzę niezbędna jest wizyta u endokrynologa.