O czym może świadczyć wypadanie włosów, apatia oraz brak koncentracji?

kobieta, 34 lata, od 9 lat niedoczynność tarczycy, porody: 2014, 2015, Euthyrox 75 Od kilku miesięcy strasznie wypadają mi włosy, jeszcze nigdy nie było tak źle, mogłabym nie wstawać z łóżka, dopadła mnie totalna apatia, brak koncentracji, duszności. morfologia w normie, jedynie MPV blisko granicy 9,9 (norma 9,4-12,5) hemoglobina 14,0 (norma 11,2-15,7) żelazo 122 (norma 60-180) ferrytyna 16,4 (norma 11-307) tarczyca z wynikami, jakich jeszcze chyba nie miałam TSH 0,481 (norma 0,38-5,33) FT3 5,38 (norma 3,8-6,6) FT4 13,78 (norma 7,86-14,41) wakacje, więc do lekarza ciężko sie dostać

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne. Proponuje powtórzyć badania tarczycowe oraz oznaczyć glukoza i morfologię krwi obozowej ast alt kreatynina elektrolity