O czym może świadczyć wypluwanie flegmy o ciemnym zabarwieniu?

Witam, Mam 23 lata pale papierosy dosc sporo od 7 lat. ostatnio zaczalem cwiczyc i suplementowac graviole i pokrzywe, czasami raz na tydzien wypluwam flegme z kawalkami innej flegmy w kolorze szaro-brunatnym. powinien sie martwic? Czy to moze pluca sie oczyszczaja?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli nie występują u pana żadne inne objawy to nie jest to raczej nic niepokojącego.