O czym może świadczyć wysypka po zjedzeniu warzyw?

Witam, mam problem ze skórą robi mi się wysypka, po zjedzeniu warzywa byle jakiego , co prawda, miałem testy skórne alergologiczne nic nie wskazały, w pewnym okresie brałem clatre która mało też co pomagała , postanowiłem zrobić panel Warzywa IgG swoiste współczynnik przy każdym warzywie <0,35 lecz mnie dalej wysypuje lekarze nie wiedzą, co mi jest kał na pasożyty wyszedł z 3 próbek ujemny , do tego mam powiększone węzły chłonę na szyji pod pachą oraz obojczyk odczynowe morfologia spadek limfocytów , Neutrofili, oraz znaczny % monocytów , do tego jestem ciągle zmęczony senny , rozbity , zawroty głowy , Czy ktoś może mi zasugerować jakie badania ? apropo wysypki z czym to wszystko może być powiązane , trwa to już 1,5 roku wysypkę mam na dłoniach, łokciach oraz głowie po zjedzeniu czegokolwiek słodkiego zaznaczam Glukoza w normie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać morfologię z rozmazem ręcznym , być może jakiś środek używany do przygotowywania warzyw do sprzedaży , wskazana wizyta u alergologa