Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym może świadczyć wysypka podczas przyjmowania żelaza?

Dzień dobry. Po prodzie dostałam zalecenie, aby przyjmować żelazo. Kupilam żelazo firmy solgar i oczywiście na poczatku zapomniałam zażywać. Od ponad 3 tyg zażywam regularnie. Zauważyłam okropny wysyp na szyi,, ze aż tworzą się strupy. Dodam, że mam AZS i takie wysypy mam gdy zjem nabiał lub jakies niedozwolone owoce/warzywa. Aktualnie nie jem ani grama nabiału od miesiąca, ponieważ dziecko też bylo wysypane, ani żadnych alergizujących owoców, a to co dzieje się z moją skórą jest straszne. Nie mogę ruszyć szyją, sączy mi się wydzielina i czuję wszędzie zgrubienia. Czy to możliwe, że to z powodu przyjmowanego żelaza? Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.
KOBIETA, 25 LAT 3 miesiące temu

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy