O czym może świadczyć zaczerwienione czoło po peelingu?

Dzień dobry. Robiłem sobie peeling Garnier 3w1 gąbka i to dwa razy dziennie przez ponat dwa tygodnie mam zaczerwienione czoło a mam cerę tłustą co mam robić i co mogłem tym pogorszyć

Witam peeling powinno wykonywać się 1 czasami 2x w tygodniu. Najlepiej bedzie ze swoim stanem skóry skonsultować się u lekarz apoz lub dermatologa. Po badaniu lekarz dobierze odpowiednie leczenie .

Proszę intensywnie skórę nawilżać, można zastosować krem cicabio przyspieszy regenerację naskórka.

Dzień dobry, peeling wykonywany 2x dziennie to zbyt często. Na skutek tego najprawdopodobniej nadmiernie podrażnił Pan skórę. Proszę zaprzestać stosowania peelingów a wdrożyć kosmetyki łagodzące i regeneracyjne. Peelingi domowe zależnie od rodzaju skóry nie powinny być wykonywane częściej niż 2 x tygodniowo. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.