O czym może świadczyć zatkana dziurka w nosie, wydzielina w gardle oraz zaburzenia słuchu?

witam mam pytnie odnosnie mojego ucha 11 lipca wpadła mi muszka do ucha jak jechalem noj grzebalem , plukalem , na kniec wziolem odkurzaczem , na nastepny dzien u laryngologa plukanie , krople , i auditon , po 3 wizytach u laryngolga i 2 plykaniu ucha , antybiotyku , nic , słysze na to ucho moje objawy to: zatkana dziurka w nosie (jedna na przemian ), flegma schodzaca do gardła dodam ze mam depre..... i co zauwazylem ze kazde skaleczenie goi sie długo czy to moze byc grozne czy samo sie to naprawii słyszem ze ucha sie regeneruje

Lek. Paweł Szadkowski

Odpowiedzieć panu na pytanie może tylko lekarz laryngolog po dokładnym zbadaniu. Sugeruję udać się na konsultację. Problem z gojeniem się ran może wynikać z kilku chorób, ale na początek warto wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem oraz stężenie glukozy na czczo.