O czym rozmawiać z ludźmi?

Szanowni Państwo, O czym rozmawiać z ludźmi? jestem introwertykiem zazwyczaj słucham innych, nie jestem mówcą, z Ciocią fajnie mi się gada,ale jak przychodzi spotkanie to ja zazwyczaj słucham, i zadaje pytania.

nie jest wazne o czym rozmawiac, tylko co Pana blokuje..jesli wyleczy Pan blokady, tematy sie znajda.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza