O czym rozmawiać z mieszkańcami?

O czym moge rozmawiać z mieszkancami sprzatam klatki schodowe gdy kogos widze mam pustke w glowie zero myslenia i cisze w glowie.Co powinnam zrobić?Czuje sie dziwnie jakos odechciewa mi sie chodzic do pracy:(

Czasem wystarczy przywitanie i życzenie miłego dnia. Ważne, żeby się Pani przyjrzała co jest przyczyna trudności w kontaktach z ludźmi? Być może warto skonsultować się psychologiem?

Ta cisza i pustka to nic innego jak stres ( a więc galopująca fala Beta 2 w zapisie EEG mózgu), proszę sobie pomyśleć że nie musi Pani rozmawiać, "dzień dobry" w zupełności wystarczy. Jak tylko przestanie Pani się tym stresować tematy same się pojawiają, a jak się nie pojawią to też dobrze- po prostu tak jest i już, proszę spojrzeć na siebie łaskawszym okiem:)